HLAVNÍ REKLAMNÍ PARTNERI SLOVAK XCM TOUR

PIVOVAR ZUBR

Pivovar ZUBR – tradičný partner športu. ZUBR – sila chute víťazí.

V Přerově sa varí pivo pod značkou ZUBR, ktorá je predstaviteľom produktu vysokej kvality a nezameniteľnej, vyváženej chuti, vysoko oceňované odborníkmi aj spotrebiteľmi. Použitie tradičných technológií spodného kvasenia radí produkty značky ZUBR medzi predstaviteľov tradičných českých piv, ktoré konzumenti označujú ako „piva českého typu“. Kvalita a chuť dodnes prinášajú produktu úspech. V priebehu rokov 1995–2014 získalo pivo ZUBR viac ako 50 ocenení v prestižných degustačných súťažiach. Výborná povesť piva so zubrom v znaku je prísľubom do budoucnosti.

ČIERNOHRONSKÁ ŽELEZNICA

Pozývame všetkých na romantickú jazdu parným úzkorozchodným vláčikom Čiernohronskej železnice v Čiernom Balogu. Tip na výlet pre rodiny s deťmi, skvelé cyklotrasy v okolí. Cestovný poriadok, cenník i ďalšie podrobnosti zistíte na www.chz.sk, alebo na tel.č.: 048 61 91 500048 61 91 500. Tešíme sa na Vašu návštevu !

DAVORIN

Ak ste nadšenci športu a máte radi adrenalín, tak ste tu správne! Stránka www.davorin.sk. Vám poskytne to čo hľadáte. Či už zažívate adrenalín zo športu na vlastnej koži pri vykonávaní nejakého športu, alebo zažívate adrenalín pri stávkovaní na výsledky športových podujatí, určite teda radi riskujete.

DAVORIN je dlhoročným reklamným partnerom a podporovateľom seriálu SLOVAK XCM TOUR. Je dovozcom športového oblečenia, materiálu a výživy nielen pre cyklistov, ale aj pre lyžiarov a ďalších športovcov. Z navýznamnejších dovážaných značie vyberáme: SPORTFUL, PINARELLO, POWERBAR, SINTESI, ONE WAY, MOST, KARPOS, PELTONEN, DIADORA a mnoho ďalších… www.davorin.sk

ALTO SLOVAKIA

Softvér na riadenie hotelovej a reštauračnej prevádzky pre skutočných profesionálov

ALTO Slovakia – špecialista na softvér, ktorý pomáha riadiť a kontrolovať Vašu hotelovú a reštauračnú prevádzku. Z mnohých užitočných aplikácií vyberáme: Systém FoodMan – prináša do reštauračnej prevádzky prehľad a kontrolu nad Vašimi tržbami, skladovými zásobami a profitom. HORES PLUS – práca s hosťom na hotelovej recepcii jednoducho a efektívne. Od rezervácie ubytovania až po vyúčtovanie hosťa. RevenueMan – to sú informácie o tržbách Vašej prevádzky prehľadne a vždy aktuálne nech ste kdekoľvek či vo Vašej kancelárii alebo na pláži. Jednoducho spoločnosť ALTO Slovakia to je profesionálny softvér pre Váš hotel. www.alto.sk

TOP BIKEWEAR

TOP-BIKE toTOP bikewear je Slovenský výrobca kvalitného športového oblečenia s hlavným zameraním na cyklistiku so sídlom v Gemerskej Polome.

TOP BIKE Vám dodá podľa vašej požiadavky kompletné cyklooblečenie značky TOPBIKE WEAR pre amatérov ale aj najnáročnejších profesionálov.
Kvalitu výrobkov TOP BIKE preverujú najlepší cyklisti na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku a v Nemecku už 19 rokov. TOP BIKE vyrába a dodáva cyklooblečenie aj pre popredných výrobcov bicyklov.
Všetkým spriazneným cyklistom čo najviac krásnych zážitkov na bicykloch praje www.top-bikewear.sk.

AQUATRADE

Pitný režim na tomto podujatí pre Vás zabezpečuje spoločnosť AQUAtrade Slovakia s.r.o. Zvolen.

O firme: Spoločnosť AQUAtrade Slovakia s.r.o. Zvolen sa zaoberá komplexnou úpravou pitnej, úžitkovaj a studničnej vody z návrhom technológie. Zabezpečuje komplexný fyzikálno-chemický a mikrobiologický rozbor s odborným poradenstvom priamo na mieste, ktorý zahŕňa vypracovanie protokolu o kvalite vody, odborné konzultácie s obchodným zástupcom a návrch optimálneho riešenia technológie. O alkalickej vode: Dnes máte jedinečnú možnosť ochutnať alkalickú vodu, novinku na slovenskom trhu. Alkalická voda je 100 percent slovenský výrobok, ktorý zlepšuje váš metabolizmus. Voda s pH 9,5  má silne zásaditý účinok zabraňuje prekysleniu a stimuluje celý organizmus. Distribútor alkalickej vody AQUAtrade Slovakia s.r.o. Zvolen sa na Vás teší vo svojom stánku. Počas preteku platí akcia pre všetkých : kúp fľašu a druhú dostaneš za polovicu.

ZEPTER Slovakia, spol. s r.o.

ZDRAVIE, KRÁSA A CELKOVÁ TELESNÁ AJ DUŠEVNÁ POHODA ĽUDÍ, PODPORENÁ EKOLOGICKÝMI VÝROBKAMI, SLUŽBAMI ZAMERANÝMI NA OCHRANU A BEZPEČNOSŤ A UVEDOMELÝ VZŤAH K ŽIVOTNÉMU PROSTREDIU – TO SÚ DLHODOBÉ ZÁVÄZKY SKUPINY ZEPTER GROUP. www.zepter.sk

PARTNERI A PODPOROVATELIA SLOVAK XCM TOUR

CK UNICOM

Cyklistický klub Unicom Zvolen je súčasťou Unicom Group Zvolen, dodávateľa banských technológií a abrazívneho piesku pre vodné lúče.

SLOVENSKÝ ZVÄZ CYKLISTIKY

Slovenský zväz cyklistiky

SPORTTOUR

Snažíme sa ponúknuť Vám možnosť stráviť Váš voľný čas aktívne na aktívnej dovolenke už od roku 2006, v tej najkrajšej prírodnej scenérií! Na našich akciách spolupracujeme s mnohými aktívnymi športovcami, ktorí majú dostatok skúseností s daným športom a zároveň slúžia ako motivácia pre Vás, aby ste mali vždy čo najkrajší zážitok 🙂

Sporttour – u nás sa nelehátkuje.

MEDIÁLNI PARTNERI SLOVAK XCM TOUR

BIKER

Biker najčítanejší časopis o horskej cyklistike s cyklomapami zadarmo v každom vydaní.

Najčítanejší slovenský časopis o horskej cyklistike Biker teraz so zľavou 48%.  Predplatné Bikera získate len za 10,50 na web stránke www.biker.sk. K tomu zadarmo nástenný kalendár, nálepky, 3 x v roku plagát a v každom vydaní samostatné cyklomapy. Objednávajte na www.biker.sk.

MTBIKER.SK

Mediálnym partnerom SLOVAK XCM TOUR je „MTBiker – najväčší cyklistický portál na Slovensku nájdete na www.mtbiker.sk“

HUSTE.TV

HUSTE.tv – najšportovejšia internetová televízia na Slovensku je tu pre každého športovca. Aktívneho, pasívneho, hustého…

Šport a zábavu prináša internetová televízia Huste.tv.  Priame športové prenosy z najdôležitejších slovenských líg a podujatí. Populárnosť Huste.tv stúpa vďaka možnosti  vysielať naživo až sedem duelov súčasne, čím sa najviac líši od klasickej televízie. Prepínaj si medzi jednotlivými zápasmi, prechádzaj z jedného štadióna na druhý od svojho počítača.  Zaži to s huste.tv!

BIKEPOINT.SK 

Bikepoint.sk je web zaoberajúci sa informáciami a novinkami z cyklistického sveta. Portál informuje o podujatiach a ich výsledkoch. Na stránke nájdete reportáže, novinky, súťaže, fotogalerie. bikepoint.sk je organizátorom ultra maratónov 24 hodín MTB, 12 hodín MTB a 4 vŕšky Fatranské.